In drie stappen
het juiste contact


70 betrokken LIOF’ers helpen jouw bedrijf groeien met advies, een waardevol netwerk en financiering op weg naar een slimmer, duurzamer en gezonder Limburg.

24 januari 2024

Einstein Telescope Doorkijksessie Trillingsdemping

Om innovatie en versnelde ontwikkeling van nieuwe technologieën voor de Einstein Telescope (ET) te stimuleren, is in het najaar van 2023 een R&D-regeling gelanceerd voor hightech bedrijven. Hiervoor is € 12,085 miljoen beschikbaar.
Op 24 januari 2024 organiseren we een doorkijksessie over het technologiedomein trillingsdemping. De openstelling voor dit domein is 8 april 2024. Ben jij erbij?


De doorkijksessie is een belangrijk event in aanloop naar een subsidieaanvraag. De sessie heeft als doel het vraagstuk te verduidelijken en kandidaat hightech bedrijven met de onderzoekers van dit domein te verbinden.  

Programma op hoofdlijnen
We starten om 14.30 uur met een presentatie over de vraagstelling en alle technische details. Vervolgens gaan we in groepen hierover sparren. Aan het eind delen we plenair de oplossingsrichtingen en maken we vervolgafspraken. Tussendoor is er ruimte om nader kennis te maken met de deelnemers. We sluiten de doorkijksessie om 17.30 uur af met een borrel.

Locatie
De sessie vindt plaats in Van der Valk Hotel De Bilt - Utrecht.

Meer weten over de R&D-regeling?
Op de speciale website einsteintelescopeforbusiness.nl vind je meer informatie over het technologiedomein Trillingsdemping. Ook lees je hier meer over de R&D-regeling.

Neem voor meer informatie contact met ons op via de groene knop.

Ik wil meer weten

Hulp nodig?

Jorg van der Meij
Contactgegevens opslaan (vcard)
Bel me terug
Bedankt, wij nemen zo snel mogelijk contact op.
Naam:
E-mail:
Telefoon:
Bedrijfsnaam:


LIOF nieuws

Altijd op de hoogte zijn van nieuwe ontwikkelingen, trends en events die interessant zijn voor ondernemend Limburg?