In drie stappen
het juiste contact


70 betrokken LIOF’ers helpen jouw bedrijf groeien met advies, een waardevol netwerk en financiering op weg naar een slimmer, duurzamer en gezonder Limburg.

30 augustus 2022
Start datum: 8/30/22
Eind datum: 8/30/22

Zomerborrel LimburgToerisme

Wil jij op een informele manier kennismaken met LIOF en weten wat wij voor jou als toeristische of recreatieve ondernemer kunnen betekenen? Kom dan naar de Zomerborrel op ons LIOF-kantoor in Maastricht op 30 augustus aanstaande. Vanaf 16.00 uur ben je van harte welkom aan het Wim Duisenbergplantsoen 27 in Maastricht.


We houden het programma licht en luchtig. Na een korte introductie over LIOF en meer specifiek het programma LimburgToerisme is er voldoende gelegenheid om te netwerken.

Meld je snel aan want het aantal plekken is beperkt. We zien je graag de 30e!

Tamara en Lisette

Ja, ik neem graag deel

Meer weten?

Contactgegevens opslaan (vcard)
Bel me terug
Bedankt, wij nemen zo snel mogelijk contact op.
Naam:
E-mail:
Telefoon:
Bedrijfsnaam:


LIOF nieuws

Altijd op de hoogte zijn van nieuwe ontwikkelingen, trends en events die interessant zijn voor ondernemend Limburg?