Vind een adviseur

50 betrokken LIOF’ers helpen jouw bedrijf groeien met advies, een waardevol netwerk, financiering en wat nu actueel is.

Vijftig gedreven mensen één gezamelijk doel

Vijftig gedreven mensen. Geïnspireerd door de kracht van Limburgse ondernemers. Samen vormen we een enthousiast team met maar één doel voor ogen: kansen creëren. We onderhouden de lijntjes in LIOF’s ecosysteem actief. En zo profiteert het Limburgse MKB volop van enerzijds onze frisse blik en anderzijds onze schat aan ervaring. Maak je eens kennis met ons? 

Anabel Rodrigo Rama
Anabel
Rodrigo Rama
Manager human resources

Anabel Rodrigo Rama

Anabel Rodrigo Rama

“Bij LIOF staat alles in het teken van de groei van de Limburgse MKB’er. Dat geldt voor elke medewerker. Met z’n allen werken aan één doel, dat verbindt.”


+31 6 27 34 82 68
anabel.rodrigo.rama@liof.nl
Anita Boelen
Anita
Boelen
Assistent managment support

Anita Boelen

Anita Boelen

“LIOF is al sinds mensenheugenis mijn tweede huis. Ik vind het werk na al die jaren nog steeds leuk, omgang en samenwerking met leuke en professionele collega's. Verder ben ik er trots op dat LIOF meehelpt om de Limburgse economie een warm hart toe te dragen.”


+31 43 3 280 280
anita.boelen@liof.nl
Anouk Siegersma
Anouk
Siegersma
Administratief medewerker

Anouk Siegersma

Anouk Siegersma

“LIOF is al 18 jaar mijn tweede huis! Collega’s zijn ondertussen familie geworden. De sfeer is goed. Zowel zakelijk als tijdens de lunch in ons kenniscafé! Dit zorgt voor een goede samenwerking tussen mij en mijn collega’s.”


+31 6 55 23 32 70
anouk.siegersma@liof.nl
Armand Thomassen
Armand
Thomassen
CFO

Armand Thomassen

Armand Thomassen

“Limburg is een mooie en dynamische regio die veel kansen biedt aan innovatieve ideeën en ondernemers. In mijn rol bij LIOF streef ik ernaar een bijdrage te leveren aan het realiseren van deze ideeën en ondernemersplannen.”


+31 6 55 00 03 03
armand.thomassen@liof.nl
Bert de Wit
Bert
de Wit
Manager business development

Bert de Wit

Bert de Wit

“Samen optrekken met ondernemers die willen, durven en doen. Van ideeën met een rafelrand een succes maken. Zelden via een recht pad. Op het snijvlak van bedrijfsleven en overheid de economische structuur van de provincie versterken. Ik kan me weinig uitdagenders en leukers voorstellen.”


+31 6 55 82 46 52
bert.de.wit@liof.nl
Bert Roona
Bert
Roona
Foreign investment developer

Bert Roona

Bert Roona

“Bij LIOF heb ik de kans om mijn ervaring en interesse voor de logistieke sector te combineren. Werken op het snijvlak van bedrijfsleven en overheid en daarbij partijen helpen geeft mij veel voldoening. De goede werksfeer bij LIOF vind ik erg belangrijk.”


+31 6 54 64 06 55
bert.roona@liof.nl
Camille Hardy
Camille
Hardy
Business developer

Camille Hardy

Camille Hardy

“Samen met ondernemers een actieve bijdrage leveren aan het stimuleren van innovaties en ontwikkelingen binnen de logistieke sector, waar ik zelf altijd met veel plezier werkzaam in ben geweest.”


+31 6 25 68 75 11
camille.hardy@liof.nl
Charles Mevis
Charles
Mevis
Sector developer

Charles Mevis

Charles Mevis

“Ik heb steeds te maken met andere mensen, andere ideeën en andere uitdagingen. Heel afwisselend. Dat maakt mijn werk bijzonder en bijzonder leuk!”


+31 6 11 36 87 81
charles.mevis@liof.nl
Dennis Ohlen
Dennis
Ohlen
Investment manager

Dennis Ohlen

Dennis Ohlen

“Ondernemen is risico nemen, zeker in geval van nieuwe producten en markten. Beren op de weg zien is dan makkelijk, durven geloven in een goede afloop is dan de uitdaging. Bij LIOF durven we te geloven in ambitieuze plannen en gaan we tot het gaatje om ondernemers te ondersteunen bij het realiseren van hun ambities.”


+31 6 25 26 99 77
dennis.ohlen@liof.nl
Dianne Soons
Dianne
Soons
Sector developer

Dianne Soons

Dianne Soons

“Ik ben trots om samen met mijn enthousiaste en kundige collega’s de Limburgse ondernemers een stap verder te helpen. Met behulp van een kritisch positieve blik op business plannen, het leggen van verbindingen in mijn netwerk of het financieel ondersteunen van bedrijven.”


+31 6 52 52 19 47
dianne.soons@liof.nl
Frans Broeders
Frans
Broeders
Sector developer

LIOF_FRANS BROEDERS_7167.jpg

Frans Broeders

“Ik vind het mooi dat ik mijn bijdrage kan leveren aan de agrofoodsector in het algemeen en de innovaties daarbinnen in het bijzonder. ”


+31 6 15 21 76 67
frans.broeders@liof.nl
Gaby Zandbergen
Gaby
Zandbergen
Investment manager

Gaby Zandbergen

Gaby Zandbergen

“Echte kennis is weten wanneer je hulp kunt gebruiken.”


+31 6 15 85 62 46
gaby.zandbergen@liof.nl
Henk Vroemen
Henk
Vroemen
Investment manager

Henk Vroemen

Henk Vroemen

“Samen met ondernemers nieuwe kansen en oplossingen zien. Dan aan een goed businessmodel en adequate financiering bouwen. Daar gaan we voor.”


+31 6 53 44 36 72
henk.vroemen@liof.nl
Hortense Janssen
Hortense
Janssen
Marketing en communicatie manager

Hortense Janssen

Hortense Janssen

“De vrijheid om invulling te geven aan de marcom doelstellingen van LIOF maakt het werk zo leuk. Het merk LIOF laden en samen met enthousiaste collega’s handen en voeten geven. De toegevoegde waarde voor ondernemers en maatschappelijke waarde voor Limburg zichtbaar maken.”


+31 6 11 11 10 86
communicatie@liof.nl
Ilse Bocken-Voncken
Ilse
Bocken-Voncken
Management support HR en Facilitair

Ilse Bocken-Voncken

Ilse Bocken-Voncken

“Voor mij is het niet “het product LIOF”, maar de inhoud van mijn functie en de persoonlijke groei en ruimte die ik krijg bij het uitvoeren van deze functie. Dat maakt mij enthousiast en zorgt dat ik dagelijks met plezier werk.”


+31 6 23 56 76 43
ilse.bocken@liof.nl
Ingrid Kurvers
Ingrid
Kurvers
Investment manager

Ingrid Kurvers

Ingrid Kurvers

“LIOF geeft ons de tools om zowel mentaal als fysiek zo gezond mogelijk te leven. Om te mogen werken voor en in de provincie waar ik zelf met zoveel plezier woon is absoluut een verrijking.”


+31 6 11 36 08 08
ingrid.kurvers@liof.nl
Jeffrey Lutje Spelberg
Jeffrey
Lutje Spelberg
Investment manager

Jeffrey Lutje Spelberg

Jeffrey Lutje Spelberg

“Een hightech ondernemer inspireren zijn wereldwijde droom na te jagen door het financierbaar maken van zijn productontwikkeling. Dat motiveert mij!”


+31 6 55 17 85 54
jeffrey.lutje.spelberg@liof.nl
LIOF_JEROEN WETZELS_0320.jpg
Jeroen
Wetzels
Junior informatiemanager

LIOF_JEROEN WETZELS_4112_V.jpg

Jeroen Wetzels

“LIOF, actief voor ondernemend en innovatief Limburg.”


+31 6 11 19 10 74
jeroen.wetzels@liof.nl
Jorg van der Meij
Jorg
van der Meij
Liaison euregio

Jorg van der Meij

Jorg van der Meij

“Deze regio, inclusief de Duitse en Belgische grensstreken, heeft zo veel moois te bieden. Daar draag ik graag een steen aan bij!”


+31 6 21 31 30 04
jorg.vander.meij@liof.nl
Jos Cuppens
Jos
Cuppens
Investment manager

Jos Cuppens

Jos Cuppens

“Initiatief, durf en ondernemerschap te mogen en te kunnen bijstaan met financiering, kennis en ervaring blijft iedere dag opnieuw weer een heerlijke uitdaging.”


+31 6 54 64 06 47
jos.cuppens@liof.nl
Kim Rekko
Kim
Rekko
Business developer

Kim Rekko

Kim Rekko

“Als ondernemer kijk je verder, dus ook buiten Limburg. Er zijn veel subsidiemogelijkheden voor samenwerking over de grens. Ik help je daar graag bij.”


+31 6 52 57 09 73
kim.rekko@liof.nl
Krista van Weert
Krista
van Weert
Investment manager

Krista van Weert

Krista van Weert

“Een steentje bijdragen aan de totstandkoming van nieuwe initiatieven en daarmee stimulering van de economie in de provincie waar ik al zoveel jaren met plezier woon en werk. ”


+31 6 50 24 36 83
krista.van.weert@liof.nl
Kyra Manders
Kyra
Manders
International trade developer

Kyra Manders

Kyra Manders

“Ik krijg energie van succesvol verbinden, het delen van informatie, het faciliteren van de klant. Die zachte landing bieden voor ondernemers in een onbekende nieuwe markt.”


+31 6 46 73 49 19
kyra.manders@liof.nl
Lisette Tilmans
Lisette
Tilmans
Business developer

Lisette Tilmans

Lisette Tilmans

“Wij werken veel samen met de intermediairs in Limburg. Zo kunnen we immers de ondernemer nog beter helpen. Dit uitgebreide netwerk deel ik graag met jou.”


+31 6 15 21 75 51
lisette.tilmans@liof.nl
Lucie van den Boorn
Lucie
Krutzen
Fondsmedewerker

Lucie van den Boorn

Lucie Krutzen

“Enjoy, be aware and achieve.”


+31 6 15 55 36 59
lucie.krutzen@liof.nl
Mariëtte Evers
Mariëtte
Evers
Assistent controller

Mariëtte Evers

Mariëtte Evers

“Veel starters en gevestigde MKB-bedrijven hebben de weg naar LIOF gevonden maar: Tis wachten op de dag dat heel Limburg LIOF kent.”


+31 6 11 61 68 51
mariëtte.evers@liof.nl
Martin Schreurs
Martin
Schreurs
Investment manager

Martin Schreurs

Martin Schreurs

“Failure isn’t fatal, but failure to change might be”


+31 6 11 62 49 97
martin.schreurs@liof.nl
LIOF_MIRJAM VERHEES_3701.jpg
Miriam
Verhees
Investment manager

Miriam Verhees

Miriam Verhees

“Een doel zonder plan is slechts een wens.”


+31 6 11 62 49 82
miriam.verhees@liof.nl
Nicole Hooijdonk
Nicole
Hooijdonk
Management support Business Development

Nicole Hooijdonk

Nicole Hooijdonk

“Veel respect voor ondernemers die hun eigen bedrijf opzetten. Fijn ze te helpen het beste uit hun bedrijf te halen! LIOF ligt natuurlijk in de leukste provincie van Nederland.”


+31 6 46 19 68 00
nicole.hooijdonk@liof.nl
Niek Theunissen
Niek
Theunissen
Business developer

Niek Theunissen

Niek Theunissen

“Er is niks mooiers dan ondernemers te stimuleren om hun innovatie-dromen waar te maken.”


+31 6 15 36 44 95
niek.theunissen@liof.nl
Patricia de Kort
Patricia
de Kort
Investment manager

Patricia de Kort

Patricia de Kort

“Dingen die voor ons zo vanzelfsprekend zijn, kunnen voor een ondernemer het verschil maken.”


+31 6 52 57 09 74
patricia.de.kort@liof.nl
Paula Stammen
Paula
Stammen
Management support Business Development

Paula Stammen

Paula Stammen

“Het is bijzonder om met een enthousiast team te werken op onze locatie in Venlo. De Villa Flora (op de Brightlands Campus Greenport Venlo) is een fijne ontmoetingsplek, een levendige en inspirerende werkomgeving.”


+31 6 54 64 06 52
paula.stammen@liof.nl
Ralph Hunnekens
Ralph
Hunnekens
Investment manager

Ralph Hunnekens

Ralph Hunnekens

“Iedereen heeft ideeën. Ze omzetten naar resultaten is het moeilijke. Ik werk met startende ondernemers die dagelijks bouwen aan hun product en bedrijf. Dat zijn de mensen die samen met ons het risico nemen om onze toekomst mede te vormen. Dat maakt mijn werk bij LIOF mooi”


+31 6 11 36 87 87
ralph.hunnekens@liof.nl
René Kessen
René
Kessen
Business developer

René Kessen

René Kessen

“Iedere dag bij LIOF is weer anders. Nieuwe ondernemers, nieuwe cases en nieuwe thema’s. Een omgeving die altijd in beweging is.”


+31 6 15 01 26 30
rene.kessen@liof.nl
Rob Pijpers
Rob
Pijpers
International trade developer

Rob Pijpers

Rob Pijpers

“Limburg herbergt enorm veel kennis, kunde, prachtige initiatieven en bedrijven. Veel Limburgers weten dat, maar buiten de provincie en landsgrenzen mag dit veel krachtiger worden verteld en onderstreept.”


+31 6 46 97 81 53
rob.pijpers@liof.nl
Roel Ubaghs
Roel
Ubaghs
Foreign investment developer

Roel Ubaghs

Roel Ubaghs

“Valse bescheidenheid is soms nog erger dan arrogantie. We mogen hier in het zuiden soms best wel wat trotser zijn op al die mooie Limburgse bedrijvigheid.”


+31 6 20 94 10 64
roel.ubaghs@liof.nl
Ruben Nabben
Ruben
Nabben
Investment manager

LIOF_RUBEN NABBEN_6230_SITE.jpg

Ruben Nabben

“Elk idee is anders. Uniek in zijn soort. Een vaste standaard is er daarom vaak niet. En precies dát maakt het werk bij LIOF voor mij uitdagend en interessant.”


+31 6 53 33 24 97
ruben.nabben@liof.nl
Ruud Verberne
Ruud
Verberne
Investment manager

LIOF_RUUD VERBERNE-6221_SITE.jpg

Ruud Verberne

“Vanuit mijn ervaring bij LIOF help ik jou graag de meest passende financiering te vinden: via onze eigen fondsen of via een samenwerkingsverband met externe financiers.”


+31 6 54 74 40 01
ruud.verberne@liof.nl
Ruud Nissen
Ruud
Nissen
Business developer

Ruud Nissen

Ruud Nissen

“De wereld om ons heen verandert in een razendsnel tempo, onder andere door digitalisering. Maar hoe ga je hier als bedrijf mee om? Als business developer ondersteun ik bedrijven om hierin de juiste keuzes te maken.”


+31 6 55 23 20 45
ruud.nissen@liof.nl
Sander Hak
Sander
Hak
Business developer

Sander Hak

Sander Hak

“Ik blijf zelf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in digitalisering en e-commerce. Zo probeer ik ondernemers zo goed mogelijk te ondersteunen en in verbinding te brengen met de juiste partijen.”


+31 6 15 18 18 52
sander.hak@liof.nl
Silvy Doijen
Silvy
Doijen
Management support Directie/RvC en communicatie

LIOF_SILVY DOIJEN_5999_SITE.jpg

Silvy Doijen

“Onze knalgele LIOF huisstijl zien stralen bij events. Dat maakt me trots.”


+31 6 55 85 24 65
silvy.doijen@liof.nl
Siska van Houdt
Siska
van Houdt
Investment manager

Siska van Houdt

Siska van Houdt

“De impact op ondernemers en de Limburgse economie, afwisselend en uitdagend werk én leuke, dynamische en professionele collega’s.”


+31 6 54 21 06 93
siska.van.houdt@liof.nl
LIOF_SJAAK BERDEN_7438.jpg
Sjaak
Berden
Business developer

LIOF_SJAAK BERDEN_7373.jpg

Sjaak Berden

“De Limburgse agrofood sector staat aan de basis van onze alledaagse behoefte: gezonde voeding geproduceerd met oog voor mens, dier en milieu. Het is fantastisch om in deze mooie sector te mogen werken.”


+31 6 11 85 53 32
sjaak.berden@liof.nl
Sjoerd Geerling
Sjoerd
Geerling
Investment manager

Sjoerd Geerling

Sjoerd Geerling

“De maatschappelijke betrokkenheid vanuit LIOF, de interactie met relaties en collega’s en de mensgerichte en ambitieuze cultuur van onze organisatie zorgen ervoor dat ik mij hier thuis voel!”


+31 6 31 67 07 37
sjoerd.geerling@liof.nl
Sjoerd Boomsma
Sjoerd
Boomsma
Foreign investment developer

Sjoerd Boomsma

Sjoerd Boomsma

“Eerst de mens, dan de dingen.”


+31 6 54 64 06 45
sjoerd.boomsma@liof.nl
Stefan Vocks
Stefan
Vocks
Investment manager

Stefan Vocks

Stefan Vocks

“LIOF, actief voor ondernemend en innovatief Limburg.”


+31 6 20 25 10 31
stefan.vocks@liof.nl
Sue Arends
Sue
Arends
Assistent managment support

Sue Arends

Sue Arends

“Welcome, may all who enter as guests, leave as friends.”


+31 6 43 3 280 280
sue.arends@liof.nl
Tys van Elk
Tys
van Elk
Directeur

Tys van Elk

Tys van Elk

“Om kansen te grijpen, moet je ze eerst zien. Als MKB'er heb je daar niet altijd de tijd voor. Daarom doen wij dat voor jou.”


+31 6 15 14 86 00
tys.van.elk@liof.nl
Vivian Dackus
Vivian
Dackus
Controller

Vivian Dackus

Vivian Dackus

“Trots om onderdeel te zijn van het gedreven team van LIOF. Mijn uitdaging is om zaken te vinden waar we (intern) waarde kunnen toevoegen.”


+31 6 46 14 44 76
vivian.dackus@liof.nl